Już w czerwcu…

1 CZERWCA (ŚRODA)  DZIEŃ DZIECKA – będzie to dzień pełen zabaw i radości na przedszkolnym placu zabaw, zabawy z chustą animacyjną klanza, malowanie twarzy, słodki poczęstunek. Dzieci będą aktywnie spędzać dzień na placu zabaw. Będziemy również gościć Teatr Bajkowe Skarbki Śląska, który przygotował dla przedszkolaków wesołe zajęcia ruchowe o charakterze teatralno-muzyczno-tanecznym, dzieci przez zabawę poznają pracę aktora. W programie odgrywanie scenek z bajek, tańce z rekwizytem do ulubionych piosenek, zabawy integracyjne, teatralne kalambury i wiele innych.

2 i 9 czerwca (czwartek) – w tych dniach odbędą się  MISTRZOSTWA  PRZEDSZKOLA KAJTUŚ  W  SZACHACH. Szczegółowych informacji udziela koordynator Dominika Klapsia.

7 CZERWCA (WTOREK)  BRITISH  DAY

W  tym dniu, podczas zajęć dydaktycznych dzieci będą wzbogacać swoją wiedzę na temat Wielkiej Brytanii, jej kulturze oraz życiu codziennym. Przedszkolaki będą bawić  się w rytm dziecięcych melodii,  w języku angielskim.

7 CZERWCA (WTOREK) – POŻEGNANIE GRUPY MĄDRE SOWY

Serdecznie zapraszamy Rodziców i Dzieci z grupy Mądre Sowy, które kończą edukację przedszkolną, na UROCZYSTOŚĆ POŻEGNANIA PRZEDSZKOLA. Mile widziane galowe ubranie! Szczegółowych informacji udziela dyrekcja  i wychowawca grupy. Uroczystość odbędzie się o godzinie 16.00

9 i 10 CZERWCA – KAJTUSIOWY PIKNIK RODZINNY Serdecznie zapraszamy Przedszkolaków z Rodzicami i Rodzeństwem na Piknik Rodzinny, który odbędzie się na naszym placu zabaw:

– w dniu 9 czerwca 2022 r. (czwartek) o godz. 16.00 grupy: Odkrywcy, Jeżyki, Krasnoludki

– w dniu 10 czerwca 2022 r. (piątek) o godz. 16.00 grupy: Pszczółki, Smerfy, Mądre Sowy

Prosimy, aby w miarę możliwości odebrać dzieci z przedszkola do godz. 15.00.

21 CZERWCA (WTOREK) DZIEŃ JOGI

Joga to nie tylko aktywność fizyczna, to także sposób życia. Dzieci uczą się jak dbać o ciało         i umysł. Przyswajając zasady jogi wiemy m.in. jak dbać o siebie i o innych, doceniać życie. W tym dniu przedszkolaki wykonają asany zaproponowane przez instruktorkę – Ciocię Wiktorię. Mile widziany strój sportowy!

 24 CZERWCA (PIĄTEK) – ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 – w tym dniu dzieci dokonają podsumowania całego roku, będą wspominać ciekawe zabawy i zajęcia dydaktyczne. Nie zabraknie też zabaw i tańców w przedszkolnym ogrodzie. Mile widziane wygodne galowe ubranie! W tym dniu będziemy również gościć w naszym przedszkolu Pani Lato, w której towarzystwie Przedszkolaki wezmą udział w zajęciach pod hasłem „ Wszędzie lato”.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *