1.06 (wtorek) Dzień Dziecka – to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Dzieci będą aktywnie spędzać czas na przedszkolnym placu zabaw. Będą zabawy muzyczne, bańki mydlane, malowanie twarzy, gry i zabawy ruchowe ze sprzętem sportowym, nie zabraknie również zabaw z chustą animacyjną. Na zakończenie zabaw każdy przedszkolak zostanie poczęstowany pysznymi lodami. Mile widziane sportowe ubranie.

15.06 Audycja Muzyczna – w tym dniu odbędzie się audycja muzyczna pt. „ Muzyczne opowieści o Bielsku- Białej, Szczyrku i Wadowicach”, początek o godzinie 9:30.

17 czerwiec (czwartek) Pożegnanie absolwentów – Serdecznie zapraszamy Rodziców i Dzieci z grupy Żabek i Słoneczek, kończących edukację przedszkolną na UROCZYSTOŚĆ POŻEGNANIA PRZEDSZKOLA, która odbędzie się w przedszkolu, dnia 17.06.2021 r. o godz. 16:00. Mile widziane galowe ubranie!

18.06 (piątek) Dzień Roweru – Podczas wspólnych zabaw dzieci poznają historię roweru, jak na przestrzeni lat zmieniał się ten środek lokomocji, poznają zasady bezpiecznej jazdy na rowerze oraz jakie konsekwencje mogą nas spotkać gdy tych zasad nie będziemy przestrzegać. Tego dnia odwiedzi nas również wyjątkowy gość – Pan Policjant, który opowie nam o bezpiecznym poruszaniu się po drogach na rowerze oraz właściwym oznakowaniu rowerzysty. W tym dniu mile widziany przyjazd do przedszkola własnym rowerkiem.

23.06 (środa) Dzień Ojca – Z nikim nie jest tak beztrosko i radośnie, jak z tatą. Za miłość i opiekę przedszkolaki podziękują swoim ojcom wierszem lub piosenką. Każdy tata tego dnia zostanie również obdarowany własnoręcznie wykonaną laurką i mnóstwem słodkich całusów. 

25 czerwiec (piątek) Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 – w tym dniu dzieci dokonają podsumowania całego roku, będą wspominać ciekawe zabawy i zajęcia dydaktyczne. Przedszkolaki będą też żegnać dzieci, które odchodzą z naszego przedszkola. Mile widziane galowe ubranie!

W ramach akcji „Wielcy ludzie, też kiedyś byli mali”, dzieci poznają postać Galileusza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *