2 grudnia (poniedziałek) Rozpoczęcie konkursu pt. „Najpiękniejszy Aniołek”, szczegóły konkursu na plakacie.

2, 3 i 6 grudnia (poniedziałek, wtorek, czwartek)  – Kajtusiowe Przedszkolaki wezmą się za pieczenie świątecznych ciasteczek.

4 grudnia (środa) Wizyta Górnika w przedszkolu, dzieci będą mogły przyjrzeć się jak wygląda strój górnika i odznaczenia a także przymierzyć górnicze czako. Ponadto dowiedzą się jak ciężka i niebezpieczna jest praca pod ziemią oraz jakie surowce są wydobywane na naszych terenach.

6 grudnia (piątek) w tym dniu będziemy gościć Teatr Bajkowe Skarbki Śląska, który przedstawi spektakl pt. „Eliza w krainie zimy”, a następnie odwiedzi nas Święty Mikołaj. Przedszkolaki wyrecytują wiersze i zaśpiewają piosenki dla tak wyjątkowej osoby. Będą tańce  i zabawy z Mikołajem, nie zabraknie też prezentów. Mile widziane czerwone ubranie!

Uwaga! Śniadanie w tym dniu o godz. 8.15, uroczystości rozpoczynają się o godz. 9.00.

9 grudnia (poniedziałek) wyjazd autokarem o godz. 9.30 na próbę przedstawienia jasełkowego do Zespołu Szkół nr 3 w Rybniku. Przewidywany powrót około godz. 12.00. Prosimy o podpisanie zgody na wyjazd autokarem – lista u wychowawców.

12 grudnia (czwartek) Kajtusiowe Przedszkolaki i Grono Pedagogiczne  mają zaszczyt zaprosić Rodziców na Przedstawienie Jasełkowe pt. „W Betlejem, w Betlejem wielka radość się dzieje”, które odbędzie się  na auli Zespołu Szkół nr 3 w Rybniku przy ul. Orzepowickiej 15a, o godz. 17.00. Prosimy o przybycie 15 minut przed rozpoczęciem przedstawienia. Przedszkole w tym dniu będzie czynne do godz. 15.30.

19 grudnia (czwartek) Rozstrzygnięcie konkursu naNajpiękniejszego Aniołka”. Wystawa prac konkursowych i rozdanie dyplomów.

20 grudnia (piątek) Wigilia w przedszkolu i odwiedziny Pani Zimy – nastał cudowny czas Bożego Narodzenia, w tym dniu wspólnie zasiądziemy przy wigilijnym stole, podzielimy się opłatkiem, złożymy sobie świąteczne życzenia i będziemy wspólnie kolędować. Mile widziane białe ubranie!

30 grudnia (poniedziałek) Pożegnanie starego roku – w tym dniu Przedszkolaki wezmą udział  w wielu zabawach, konkursach i tańcach. Prosimy, aby w tym dniu dzieci przyniosły do przedszkola śmieszne nakrycia głowy.