4 listopada br. (poniedziałek)

Informujemy, że w dniu 4 listopada br. (poniedziałek) organizujemy wycieczkę dla dzieci ze starszych grup (Motylki, Żabki, Smerfy, Słoneczka) do Warowni Pszczyńskich Rycerzy. Wyjazd autokarem z przedszkola o godz. 8.30, śniadanie w tym dniu o godz. 7.45, planowany powrót około godz. 14.30. Rodziców chętnych dzieci prosimy o podpisanie stosownej zgody na wyjazd oraz uiszczenie dopłaty do wycieczki w kwocie 20,00 zł. Szczegółowych informacji udzielają nauczyciele i dyrekcja. Serdecznie zapraszamy!

Plan wycieczki:

1. Posiłek by sił nabrać: złocisty  dukacik-kotlecik drobiowy z frytkami, soczysta marchewką, ananasem i mandarynką, przepisu Kuchmistrza Bartłomieja a do popicia królewski kompot. Delicje: tęczowy przysmak Kuchmistrza.

2. W zamku na dole, na sali mieszczan, gdzie szabaśnik już gorący, o chlebie się ciekawostek wielu dowiesz, swój własny przyrządzić będziesz mógł i zakosztować swego wyrobu.

3. Dzieci zapraszamy do świata bajki, którą to my właśnie dla was odegramy w magicznym miejscu jakim jest Sala Książęca.

4. Jako, że na Sali Książęcej już się znajdujemy to i spotkanie z Księżną i Rycerzem będzie, z nimi zdjęcie pamiątkowe oraz pasowanie na księżniczki i rycerzy.

5. W Warowni zabaw zabraknąć nie może! Zatem animatorzy zapraszają do  zabaw na podgrodziu lub w razie złej pogody, w murach zamku naszego.

6. Plac zabaw to równie magiczne miejsce, w którym wyobraźnia dzieci działa. Zapraszamy więc do spędzenia czasu wolnego na naszych pięknych placach zabaw!