12 września (czwartek) w tym dniu będziemy gościć Teatr Blaszany Bębenek  z Trzebini w spektaklu pt.: „Piraci i wyspa skarbów”, początek o godz. 10.15.

 

20 wrzesień (piątek) Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka,  tego dnia, dzieci zostaną zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Przedszkolaki będą rzucały do celu, chodziły z krążkiem na głowie, uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej.

 

23 września (poniedziałek) Pierwszy dzień Jesień, tego dnia królować będą kolory: pomarańczowy, żółty i  czerwony, rozmawiać będziemy  o  najbardziej  kolorowej  porze roku i  słuchać pięknych wierszy o jesieni. Nie zabraknie też dobrej zabawy i wielu miłych wrażeń. Do każdej grupy zawita gość, będzie to Pani Jesień, która zaprosi dzieci do wspólnego świętowania oraz zabawy.

 

30 września (poniedziałek) Dzień Chłopca, w tym wyjątkowym dniu wszystkie dziewczyny zaśpiewają chłopakom uroczyste „Sto lat” i wręczą im upominki. Będzie też konkurs na sprawdzenie wiedzy z zakresu dobrego zachowania i wręczenie orderu Małego Dżentelmena. Nie zabraknie tańców, śpiewu i zabaw. Prosimy aby chłopcy w tym dniu byli odświętnie ubrani.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany lub odwołania planowanych wydarzeń.