3 czerwiec (poniedziałek)  obchody Dnia Dziecka, będzie to dzień pełen zabaw i radości na przedszkolnym placu zabaw. Będzie to też Dzień Uśmiechu, „Mały czy duży niech zawsze pamięta, aby jego buzia była zawsze uśmiechnięta” to hasło będzie nam towarzyszyć przez cały dzień. Dzieci będą aktywnie spędzać czas na przedszkolnym placu zabaw. Mile widziane sportowe ubranie!

Uwaga ! Zmiana terminu na 5 czerwiec (środa)

4 czerwiec (wtorek) wycieczka do pobliskiej szkoły, w tym dniu dzieci z grupy Biedronek odwiedzą Szkołę Podstawową nr 11 w Rybniku. Planowane wyjście z przedszkola o godz. 9.15. Przedszkolaki wezmą udział w lekcji pokazowej, zwiedzą szkołę i usłyszą szkolny dzwonek. Prosimy Rodziców o podpisanie zgody na wyjście dziecka.

Uwaga! Zmiana terminu na 13 czerwiec (czwartek)

5 czerwiec (środa) wizyta Policjanta w przedszkolu, w tym dniu będziemy gościć Pana Policjanta, który przypomni przedszkolakom zagadnienia dot. bezpieczeństwa w domu, przedszkolu i na wakacjach, przypomni również zasady przechodzenia przez jezdnię oraz jak należy się zachowywać w kontaktach z obcymi ludźmi i jak zachowywać się podczas ataku psa. Pan policjant zaprezentuje swój mundur i wóz policyjny. Mile widziane policyjne przebranie!

6 czerwiec (czwartek) Serdecznie zapraszamy Rodziców i Dzieci na Kajtusiowy Piknik Rodzinny, który odbędzie na przedszkolnym placu zabaw, początek o godz. 16.00. Prosimy aby w tym dniu w miarę możliwości odebrać dzieci z przedszkola do godz. 15.00. Więcej szczegółów na plakacie. Życzymy udanej zabawy!

11 czerwiec (wtorek) British Day – zajęcia w tym dniu będą miały na celu poszerzyć wiedzę dzieci o kulturze i życiu codziennym w Wielkiej Brytanii oraz jeszcze bardziej zachęcić do nauki języka angielskiego;

14 czerwiec (piątek) Serdecznie zapraszamy Rodziców i Dzieci z grupy Biedronek                            i Motylków, kończących edukację przedszkolną na UROCZYSTOŚĆ POŻEGNANIA PRZEDSZKOLA, która odbędzie się w przedszkolu, dnia 14.06.2019 r. o godz. 16:00. Mile widziane galowe ubranie!

Uwaga zmiana terminu! 19.06 (środa)

24 czerwiec (poniedziałek)  Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 – w tym dniu dzieci dokonają podsumowania całego roku, będą wspominać ciekawe zabawy i zajęcia dydaktyczne. Przedszkolaki będą też żegnać dzieci, które odchodzą z naszego przedszkola, zostaną również wręczone odznaki wzorowego przedszkolaka. Mile widziane wygodne galowe ubranie!

 Zastrzegamy sobie prawo do zmiany lub odwołania planowanych wydarzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *